Black Moon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Un forum pentru toti fanii rpg!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Black Rose




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 10/09/2008

Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund Empty
MesajSubiect: Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund   Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 3:04 pm

Haay guys! I'm Black Rose! Numele meu este Andreea, sunt din Botosani si am 14 ani.
Imi plac - defapt iubesc - forumurile, in special cele de creatie & co.

Descrierea fizica nu cred ca intereseaza pe cineva, dar ca sa nu ziceti ca am zis asta doar ca sa sariti voicu intrebarile pe mn cum arat etc. am sa va zic :

Sunt inalta, par lung, saten, pielea alba si ochii negrii. Imi place rockul, chiar daca nu sunt chiar o adepta a stilului lor vestimentar...
Pentru mine originalitatea este mereu importanta si pe primul loc, asa ca am propriul meu stil in care ma imbrac, cum ma tund etc. [Da, turbez de furie daca cineva se ia dupa mine...]

Imi place sa scriu, sa desenez, sa citesc [St King Exclamation], imi plac animalele si prietenii etc.

Sper sa ma inteleg cu voi pe forum... Activa voi fi, cu siguranta Wink!
Sus In jos
Hamura Shou

Hamura Shou


Numarul mesajelor : 131
Personaj Rpg Horror : Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund Anime_boy1-1-1
Nume personaj din rpg horror : Brian
Data de inscriere : 26/08/2008

Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund Empty
MesajSubiect: Re: Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund   Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 3:44 pm

Ohayo!Bine ai venit pe forum!Sper sa te distrezi!Nu te stresez cu intrebarii.Etto happy posting!^_____^
Sus In jos
 
Si fie ca va fii vorba doar despre un salut - sau de orice altceva - voi stii ce sa raspund
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mumia(cititi primul post si veti descoperi cate ceva despre mumi)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Moon :: Administratie :: Welcome!-
Mergi direct la: