Black Moon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Un forum pentru toti fanii rpg!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 A venit moartea!

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Kira

Kira


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 27/08/2008

A venit moartea! Empty
MesajSubiect: A venit moartea!   A venit moartea! Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 6:23 pm

Eu sunt Kira! Am... Embarassed cam multi ani. Nu pot spune ca urasc scoala! Iubesc anime-urile si citesc manga. Imi place sa ma plimb chiar si fara role. Imi place sa pescuiesc si cateodata chiar ii fac pe ceilalti sa se uite urat fiinca eu prind mai multi pestii si sunt si mai mari... Joc fotbal, voley, baschet si cam tot ce ii trece profesorului sa ne puna sa ''invatam'' in timp ce el nu e de gasit. Sunt toata ziua pe net dar ma mai apuca lenea asa ca ascult muzica si in cele mai fericite cazuri scriu desenez, modific imagini, fac sport... Imi place sa citesc si urasc injectiile si moartea dar am o slabiciune pentru mortaciuni, durere si nimic nu ma clinteste nici macar o bataie nu imi poate lua calmul sau zambetul fiinca nu sunt genul care sa ia bataie... Nu scriu acum 5 pagini dar daca exista intrebari voi raspunde...
Sus In jos
Suzumiya Haruhi
Admin
Suzumiya Haruhi


Numarul mesajelor : 132
Personaj Rpg Horror : A venit moartea! Animegirl1151ce6.th
Nume personaj din rpg horror : Miki
Data de inscriere : 10/08/2008

A venit moartea! Empty
MesajSubiect: Re: A venit moartea!   A venit moartea! Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 6:26 pm

Bun venit pe forum Kira..ce sa iti zic?Distractie si postare palcuta!Nu mai am intrebari!
Sus In jos
https://black-moon.forumgratuit.ro
Lina Inverse

Lina Inverse


Numarul mesajelor : 93
Varsta : 31
Localizare : Zephilia
Personaj Rpg Horror : A venit moartea! Th_untitled
Nume personaj din rpg horror : Weed
Data de inscriere : 27/08/2008

A venit moartea! Empty
MesajSubiect: Re: A venit moartea!   A venit moartea! Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 6:31 pm

am eu 2:
1. cum ti-ar placea sa mori?
2. care e problema cu anii? eu am 16 si ma uit la anime...mai stiu o fata de 24 de ani care are site anime...da dc nu vrei sa spui nu te obliga nimeni
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Kira

Kira


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 27/08/2008

A venit moartea! Empty
MesajSubiect: Re: A venit moartea!   A venit moartea! Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 6:46 pm

Prea mult Death Note strica asa ca sorry pentru raspunsurile mele dar ma cam dor ochii!
1. Cum ti-ar placea sa mori? Cred ca pe la 100 si omorat cu Death Note si nu doar sa imi fie scris numele ci si sa fie un mic scenariu... derilez deja! >.<'
2. Care e problema cu ani? Nu vezi prea des pe cineva atat de mare pe forumuri rpg... O.O'
Edit: Multumesc de primire!


Ultima editare efectuata de catre Kira in Mier Aug 27, 2008 10:17 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Hamura Shou

Hamura Shou


Numarul mesajelor : 131
Personaj Rpg Horror : A venit moartea! Anime_boy1-1-1
Nume personaj din rpg horror : Brian
Data de inscriere : 26/08/2008

A venit moartea! Empty
MesajSubiect: Re: A venit moartea!   A venit moartea! Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 8:36 pm

Ohayo!Bine ai venit pe forum!Sper sa te distrezi!Happy posting!
Sus In jos
Sohma Kyo

Sohma Kyo


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 27/08/2008

A venit moartea! Empty
MesajSubiect: Re: A venit moartea!   A venit moartea! Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 6:48 pm

ca de obicei..eu intarziatu'....
bun venit...happy postind..vesnica primire ^^
oh yeah...daca tot citesti manga...ce fel de genuri preferi ? si ...ai citit pana acum gen school life ?
Sus In jos
Kira

Kira


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 27/08/2008

A venit moartea! Empty
MesajSubiect: Re: A venit moartea!   A venit moartea! Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 2:21 pm

Cine e intarziatul acum? T.T Sorry! Citeasc orice si rar ma mai uit la gen dar sa nu fie prea ''romantice''. Da, am citit! Aproape genul meu preferat. O.o' Dar acum nu mai stiu ce sa citesc. >.<
Sus In jos
Continut sponsorizat





A venit moartea! Empty
MesajSubiect: Re: A venit moartea!   A venit moartea! Icon_minitime

Sus In jos
 
A venit moartea!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bun venit!!
» Hi!Am venit si eu!!!
» Am venit si eu pe aici....
» am venit sa va incurc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Moon :: Administratie :: Welcome!-
Mergi direct la: